Aktuality

vykřičník

21.9.2020   Přerušení organizování kurzů vaření               Vážení příznivci kulinářských zážitků, předně bychom vám rádi poděkovali za přízeň. Bohužel nám neustálá vládní omezení spojená s pandemií, neumožňují organizovat kurzy vaření. Proto jsme se rozhodli  ukončit provozování kurzů vaření. Postupně budeme všechny, kteří od nás mají zakoupeny platné vouchery nebo Dárkové poukazy kontaktovat emailem. V emailech naleznete informace ohledně vrácení peněz.  Až pandemie ustoupí, budeme zvažovat obnovení pořádání kurzů vaření.  Přejeme všem pevné zdraví a osobní pohodu v této nelehké době.       Team Gastro Studia Amkor      

 
lasagne

5.12.2019   Informace k Dárkovým poukazům Vážení příznivci kulinářských zážitků, Vánoce se blíží a tak jsme opět otevřeli možnost nákupu Dárkových poukazů na kurzy vaření. Poukazy můžete zakoupit buď na konkrétní vypsaný kurz vaření, nebo otevřený poukaz s tím, že si obdarovaný sám vybere z nabídky vypsaných kurzů a přihlásí se.  

 
Vítěz ankety vylosován

20.10.2014   Vítěz ankety vylosován     Děkujeme všem, kteří vyplnili naší anketu.  Ze všech účastníků  jsme minulý týden vylosovali výherce poukazu na Kurz vaření. Blahopřejeme paní D. Strumienské, na kterou se usmálo štěstí. Chcete se také zúčastnit losování o poukaz na Kurz vaření?  Máte možnost. Ze všech, kteří se přihlásí k odběru Novinek nebo Speciálních akcí našeho Gastro Studia Amkor, budeme koncem roku losovat jednoho šťastlivce. Jak se přihlásit? Na hlavní straně (vlevo dole) zadáte emailovou adresu a kontrolní kód. Na Váš e-mail pak dorazí zpráva, kterou potvrdíte svůj souhlas s občasným zasíláním Newsleteru ( četnost zasílání emailu s novinkami  je max. 2 krát za měsíc a můžete jej kdykoliv emailem zrušit ) .   Držíme palce při dalším losování.  Team Gastro Studia Amkor

 
Nově přidané kurzy, změny v termínech

30.3.2014   Organizační informace Vážení přátelé, máte-li "Dárkový poukaz" a chcete se některého z kurzů zúčastnit, je nutno se přihlásit přes web nebo nám zavolejte na tel. 558 350 431  a registraci provedeme my. Těšíme se na Vás.

 
Thajsko

27.2.2014   Originál Thajská kuchyně s šéfkuchařkou Keng Vážení příznivci dobrého jídla,  již nyní se můžete přihlásit na skvělý kurz " Thajská  kuchyně" s rodilou thajskou šéfkuchařkou Keng. Neváhejte.  Kurz se uskuteční letos jen v tomto termínu.    

 
Stavba roku 2013

9.12.2013   Stavba roku 2013 Naše stavba, kde sídlí Gastro Studio, se umístila v soutěži „Stavba roku 2013“ na 2. místě v kategorii Stavby komerčního charakteru. Toto ocenění nás velice potěšilo.

 

Archiv aktualit