Sleva 10%

Aktuality

burgr

28.5.2020   Dočasné přerušení konání kurzů vaření               Vážení příznivci kulinářských zážitků. Vzhledem k opatřením, která stanovila vláda, jsme se rozhodli dočasně přerušit organizování kurzů vaření . Věříme, že se situace v dohledné době zlepší, opatření uvolní a my si budeme moci po letních prázdninách znovu užít společné vaření a ochutnávání dobrot. Všem majitelům platných Dárkových poukazů nebo voucherů na kurzy vaření automaticky prodloužíme jejich platnost o dobu, po kterou budou trvat omezení. Nové Dárkové poukazy standardně vystavujeme, ale zasíláme jen elektronickou formou k vytištění.   Termíny kurzů vaření zveřejníme během srpna na našich stránkách. Také budeme všechny, kteří od nás mají zakoupen Dárkový poukaz, informovat emailem.    Děkujeme za pochopení. Přejeme hezké prázdniny.

 
lasagne

5.12.2019   Informace k Dárkovým poukazům Vážení příznivci kulinářských zážitků, Vánoce se blíží a tak jsme opět otevřeli možnost nákupu Dárkových poukazů na kurzy vaření. Poukazy můžete zakoupit buď na konkrétní vypsaný kurz vaření, nebo otevřený poukaz s tím, že si obdarovaný sám vybere z nabídky vypsaných kurzů a přihlásí se.   V případě dotazů nás kontaktujte. Děkujeme Vám za přízeň. Team Gastro Studia Amkor      

 
Vítěz ankety vylosován

20.10.2014   Vítěz ankety vylosován     Děkujeme všem, kteří vyplnili naší anketu.  Ze všech účastníků  jsme minulý týden vylosovali výherce poukazu na Kurz vaření. Blahopřejeme paní D. Strumienské, na kterou se usmálo štěstí. Chcete se také zúčastnit losování o poukaz na Kurz vaření?  Máte možnost. Ze všech, kteří se přihlásí k odběru Novinek nebo Speciálních akcí našeho Gastro Studia Amkor, budeme koncem roku losovat jednoho šťastlivce. Jak se přihlásit? Na hlavní straně (vlevo dole) zadáte emailovou adresu a kontrolní kód. Na Váš e-mail pak dorazí zpráva, kterou potvrdíte svůj souhlas s občasným zasíláním Newsleteru ( četnost zasílání emailu s novinkami  je max. 2 krát za měsíc a můžete jej kdykoliv emailem zrušit ) .   Držíme palce při dalším losování.  Team Gastro Studia Amkor

 
Nově přidané kurzy, změny v termínech

30.3.2014   Organizační informace Vážení přátelé, máte-li "Dárkový poukaz" a chcete se některého z kurzů zúčastnit, je nutno se přihlásit přes web nebo nám zavolejte na tel. 558 350 431  a registraci provedeme my. Těšíme se na Vás.

 
Thajsko

27.2.2014   Originál Thajská kuchyně s šéfkuchařkou Keng Vážení příznivci dobrého jídla,  již nyní se můžete přihlásit na skvělý kurz " Thajská  kuchyně" s rodilou thajskou šéfkuchařkou Keng. Neváhejte.  Kurz se uskuteční letos jen v tomto termínu.    

 
Stavba roku 2013

9.12.2013   Stavba roku 2013 Naše stavba, kde sídlí Gastro Studio, se umístila v soutěži „Stavba roku 2013“ na 2. místě v kategorii Stavby komerčního charakteru. Toto ocenění nás velice potěšilo.

 

Archiv aktualit